Про Мене

 

Як засновник групи компаній, Руслан координує напрямок розвитку групи та бере активну участь у процесі створення програмного забезпечення. Почав цікавитися програмуванням у віці десяти років. Навчався на Факультеті комп’ютерних інформаційних технологій у Тернопільському Національному Економічному Університеті (ТНЕУ). Перед тим, як започаткувати власний бізнес, працював як позаштатний працівник з кількома американськими компаніями.

Постійно перебуває в пошуку стратегічних можливостей, які б робили компанії більш конкурентноспроможними та зміцнювали їх позиції.

Інтереси

  • широкі
  • бізнес, інвестиції, IT-стартапи, SaaS, менеджмент, психологія, особистісний ріст
  • небайдужий

Інвестиції

Комерційна діяльність

.
.
.
.
.
M1M
MagneticOne Mobile, співзасновник компанії
Займається розробкою та реалізацією мобільних додатків, що допагають клієнтам економити час, шляхом автоматизації процесів роботи із CRM системами, системами постановки завдань, тощо.
.
M1TV
MagneticOne TV, засновник компанії
Продакшн студія із сучасним обладнанням та штатом висококваліфікованих спеціалістів. Оператори, монтажники, маркетологи, дизайнери та ведучі зроблять усе, що від них залежить, щоб втілити в життя найсміливіші побажання клієнта.
.
M1MT
MagneticOne Municipal Technologies, засновник компанії
Компанія, що реалізує сучасні рішення для підвищення ефективності роботи муніципалітетів шляхом впровадження геоінформаційних технологій.
.
M1A
MagneticOne Academy, засновник компанії
Компанія, що надає сучасні послуги корпоративної та персональної освіти, шляхом реалізації інтерактивних курсів та проведення тренінгів, семінарів та лекцій.
.
Politech.Online
Politech.Online, співзасновник компанії
Компанія, що створює та впроваджеє продукти, послуги та рішення які допомагають зробити сучасного політика в 100 разів ефективнішим.

Благодійність


Громадська діяльність

.