Про Мене

 

Як засновник групи компаній, Руслан координує напрямок розвитку групи та бере активну участь у процесі створення програмного забезпечення. Почав цікавитися програмуванням у віці десяти років. Навчався на Факультеті комп’ютерних інформаційних технологій у Тернопільському Національному Економічному Університеті (ТНЕУ). Перед тим, як започаткувати власний бізнес, працював як позаштатний працівник з кількома американськими компаніями.

Постійно перебуває в пошуку стратегічних можливостей, які б робили компанії більш конкурентноспроможними та зміцнювали їх позиції.

Матеріали для преси

Лист-представлення

Інтереси

  • широкі
  • бізнес, інвестиції, IT-стартапи, SaaS, менеджмент, психологія, особистісний ріст
  • небайдужий

Інвестиції

m1v logoMagneticOne Ventures, Founding Partner
Is a venture fund that invests in tech companies at early stages.
The main interest is to represent companies which require perform initial funding and advising of promising teams. At the same time  Magnetic One Ventures can offer fundings and debt equity to           companies of different types and sizes, that range from well-established businesses to entrepreneurs,whose ideas either have unique local value or may potentially grow into a world class business
.dotInvest-logo .Invest, засновник компанії
Компанія, що інвестує в інноваційні інтернет-проекти в Україні, та в СНД. Компанію очолює команда професіоналів з досвідом успішної роботи у сфері інвестування і підприємництва. Компанія активно використовує можливості спільного інвестування з великими міжнародними венчурними фондами.

Комерційна діяльність

Благодійність

Громадська діяльність

Політична діяльність

Не займається політикою публічно.