Персональний блог

Конференції

Lviv ICamp 2011

October 11, 2011

8 жовтня 2011 року відбувся другий інтернет-форум Lviv iCamp. Ця подія, котра зокрема є найбільшою IT-конференцію у Західній Україні, зібрала більше ніж 500 осіб: інтернет-маркетологів, стартапщиків, блоггерів, програмістів, власників бізнесу й інших.

Захід пройшов на достатньо високому рівні. Дякую організаторам за проведення. Особливо хочу відзначити секцію стартапів, де була велика кількість цікавих доповідей.
Я брав участь в ролі доповідача в 2 потоках: “Оптимізація бізнесу” та “Блогкемп + громадський активізм”. Нижче дивіться мої презентації:

One comment
  1. [...] Руслан Савчишин (директор та засновник MagneticOne) виступав в 2 секціях “Оптимізація бізнесу” та “BlogCamp + громадський активізм”. В першій доповіді Руслан розповів про те, як підвищити ефективність роботи персоналу та про рівні розвитку великих компаній. В другій доповіді директор MagneticOne разом із Ростиславом Чайкою (організатором ICamp) розповідали про інформаційне поле громадських організацій. Презентації можна переглянути тут [...]

Comments are closed.

Leave a comment