Персональний блог

Інше

Позиція колективу MagneticOne

October 20, 2011

Лист котрий був мною надісланий моєму особистому товаришу і керівнику іншої компанії через який піднявся шум:


Відгуки колег

Чому ми не можемо стати на захист Михайла Оплаканця

1. Слова Михайла про те, що він пішов тихо – не правда, адже протягом роботи до нього були претензії щодо робочої дисципліни, якості виконання поставлених задач та досягнення результатів. При цьому Михайло отримував не тільки ЗП, а й премію. Штрафи не застосовувалися, а були тільки попередження та бесіди.

2. Каталізатором звільнення Михайла послужило чергове зауваження про те, що він не працював 8 годин, як того вимагає робоча дисципліна.

3. Ми побажали Михайлу успіху і попрощалися, не зважаючи на напружену ситуацію.
Ми не збираємося коментувати особисті та професійні якості Михайла. Але одну якість хочеться прокоментувати… Людина, яка дозволяє собі обмовляти своїх друзів перед колегами, так само чинить і з іншими.

4. Шкода, що те позитивне ставлення, яке було до Михайла в нашому колективі, було перекреслено некоректною поведінкою самого ж Михайла.

Відділ маркетингу: Таня Височанська, Мар*яна Онисько, Олександра Пасічник, Ольга Трофімова

Своїх працівників Руслан Савчишин проводжає позитивними рекомендаційними листами. Михайло пішов з компанії без нього. Напрошуються певні висновки…
Якщо у когось виникають питання з приводу написаного Михайлом, телефонуйте: 52-38-31
Не зважаючи на ситуацію, що склалася, ми бажаємо тобі залишатися завжди ЛЮДИНОЮ.

Менеджер з кадрових питань, Тетяна

Детальніше по темі можна прочитати тут http://forum.te.ua/showthread.php?p=1773295&posted=1#post1773295

Оновлення 21.10.2011 після зустрічі з Сергієм Оплаканцем (братом Михайла Оплаканця)

Спростування щодо мого блог-посту про звільненя з компанії МагнетікВан
жовтня 21, 2011

Я, Оплаканець Михайло, прошу вибачення у Руслана Савчишина та моїх колег по роботі з компанії МагнетікВан і зобовязуюсь видалити та надалі не поширювати неправдиву інформації стосовно цього випадку.

Мною були зроблені імпульсивні дії базуючись на неперевіреній інформації (розсилка від Руслана Савчишина):

1. Ситуація, яка склалася не була підлістю зі сторони мого колишнього директора Руслана Савчишина за що я і прошу в нього пробачення.

2. Даний лист не був розсилкою, він був адресований лише одній особі, і був особистим листом.

3. Пункти про “псування нервів”, “про те що мене не потрібно брати мене на роботу” – не є правдою. Ориганльний лист додаю окремо.

4. Це не є методи менеджменту Руслана Савчишина, чи компанії МагнетікВан.

5. Про те, що так само вчинити можуть із вами, коли ви звільняєтесь із МагнетікВан – є неправдою з мого боку.

Я погарякував. Не знаючи до кінця всю ситуацію. Я отримав інформацію про те, що даний лист був розсилкою і сприйняв це як розсилку від Руслана Савчишина, що є неправдою, лист було поширено іншими людьми.

Прошу друзів поширити це спростування та вибачення в соціальних мережах.

Я зобовяуюсь видалити цю інформацію з місць її опублікування, там де це фізично можливо протягом 3-х днів.

Тернопіль, 21 жовтня 2011 року.

14 comments
 1. Руслан, позиція колективу більш-менш зрозуміла. А от чому немає жодних коментарів від вас? - Чи був насправді цей лист? - Чому Михайло звільнився (чи його звільнили)?

 2. Ну, шановні, це ж смішно) Позиція колективу, всі діла. Хто працював хоч раз в українській компанії, ті зрозуміють, що колектив менеджерів та кадровиків, тобто тих людей, яким чудом вдалося знайти роботу, ніколи в житті не піде проти свого керівництва :) А виставляти позицію колективу на противагу листу — то дуже відмазкою вже пахне) Нормальний керівник, якщо вже і звільняє працівника "по власному бажанню" (хоча не знаю, що там і як у вас сталося), то таких листів не пише, ага.

 3. Навіщо весь цей шум. Це простий ПРИВАТНИЙ лист керівника керівнику (напевне хорошому другу), просто з певною інформацією і не більше. І це все робиться з точки зору бізнесу. Думаю що в Руслана є важливіші справи, ніж погіршувати репутацію звільнених працівників. Небачу в цьому нічого поганого.

 4. Важко за 6 місяців створити собі позитивний імідж, а от "нагадити" керівництву і колегам - запросто. Думається цей варіант більш вірогідний. А як йдуть "за власним бажанням" - пояснювати не треба.

 5. Maksym V

  Знаю Руслана і компанію вже не один рік і підтверджую, що Руслан - порядна і вихована людина. І якщо Руслан написав такого листа, то треба дууууже було "заслужити". Тому я вважаю, що він правильно поступив, що попередив свого друга про проблемного працівника. Я переконаний, що кожен побачивши дані дії від Михайла може зрозуміти, що краще подалі триматися від даної людини і значить лист був написаний не даремно.

 6. Anonymous

  http://s2.share.te.ua/b371010/1.PNG

 7. Vashasovist

  На мою думку. Знаючи рівень зарплат в магнетіку хороші спеціалісти просто йдуть на інші фірми. А таким методом Руслан їх стримує.

 8. Frutik

  Якби мені було шо сказати поганого (застерегти) знайомому про когось - лист не був би в такій толерантністно витриманій формі

 9. Frutik

  Ваша теорія розвалюється одним простим фактом - Руслан пережив втрату не одного дійсно спеціаліста (в цьому плані магнетік просто кузня кадрів для львівських і не тільки контор) і раптом так гостро відреагував на втрату 18 річного спеціласта з сео. Не тримається купи, шановний пане

 10. Jambo1980

  "Виїв мозок" - це толерантна форма? Ви справді вважаєте, що працівник, який заслужив на таку характеристику, підніматиме такий шум? Та якби я був на місці Михайла і пішов з роботи без задньої думки, а потім мене б так обдили, то я б ще й в табло засадив мудаку за наклеп. Але ж нє, хто такий Михайло і хто такий Руслан, звичайно треба вірити Руслану, який вже збрехав, скажавши що все неправда, а тепер підтверджуючи листа прикривається відгуками колег. А чого вартий його блог, ода самому собі, читайте моє інтерв’ю, дивіться відгук про мій доклад. Вибачте, але хорош тут цирк влаштовувати. Дії Михайла мені зрозумілі, дії Руслана - то дії сцикуна, що злякався за власну репутацію.

 11. Frutik

  > "Виїв мозок" - це толерантна форма? так. я знаю (і вмію вживати по ситуації) набагато більш не толерантні фразиґ > А чого вартий його блог, ода самому собі, читайте моє інтерв’ю, дивіться відгук про мій доклад. судячи з нікнейму ви всього на рік молодші від руслана, можна перелік конференцій, на яких ви виступили, публічних громадсько-корисних заходів, в організації яких прийняли участь? якщо кількість пунктів у цьому переліку буде більше нуля - сміливо можете відкривати свій блог і піаритися, якщо ні, то з точки зору суспільної (я не оцінюю з точки людської точки зору ) ви порожнє місце

 12. Jambo1980

  Ну звичайно, давайте ще тут пісюнами будемо мірятись. Я б з вами посперечався, але бачу, що вам тут головне не мозок включити і побачити нелогічність дій Руслана, а довести, що всі, хто погоджуються з Михайлом - порожні місця, тому нічого доводити особисто вам не буду. Хто мене знає, той розуміє, що за людину говорить і має говорити її дії та репутація, а не відгуки його підлеглих під тиском звільнення та оди самому собі у власноруч модерованому блозі.

 13. Відгуки колег є. А чому так довго немає позиції керівництва?

 14. Швидше, стримує від виступів проти керівництва. А, окрім їхніх зарплат, у них ще досить жорсткі умови праці.

Comments are closed.

Leave a comment